एमाले सचिवालय सदस्य राई सहित निर्वाचित जनप्रतिनिधी माओवादी प्रवेशनेकपा एमाले सिन्धुली सचिवालय सदस्य सन्तली राई सहित हरिहरपुरगढी गाउँपालिका कार्यपालिका निर्वाचित जनप्रतिनिधि एमाले परित्याग गरी नेकपा (माओवादी केन्द्र) प्रवेश गरेको छ ।

एमाले परित्याग गरी माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नेमा हरिहरपुरगढी गाउँपालिका वडा नं. ४ मा एमालेबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष कमलकुमार राई, एमालेबाट निर्वाचित वडा नं. २ का वडा सदस्य दुर्गा बहादुर राई, ज्ञानेन्द्र राई वडा नं. ८ का निर्वाचित वडा सदस्य जंगबहादुर माझी रहेका छन् ।

त्यस्तै नेकपा एमालेबाट स्थानीय तहकको निर्वाचनमा वडा नं. ७ मा वडा अध्यक्ष उमेद्वार रहेका मोहनबहादुर रखाल, एमाले हरिहरपुरगढी गाउँ कमिटि सदस्य पेमा ध्वज लामा र वडा नं. ८ वडा कमिटि सदस्य रत्नबहादुर अस्थानी मगर एमाले परित्याग गरी माओवादी केन्द्र प्रवेश गरेका छन् ।

शनिवार सिन्धुलीमाढीमा एक औपचारी कार्यक्रमका विच नेकपा (माओवादी केन्द्र) स्थायि कमिटी सदस्य तथा पूर्व कृषि मन्त्री हरिबोल गजुरेलले अविर लगाएर स्वागत गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका

पाँच वर्ष अगाडि २०७४ सालमा गोलन्जोर गाउँपालिकाको नेतृत्व सम्हाले पछि नेपाली कांग्रेसबाट चुनाव जितेको पुष्प कार्कीले गाउँपालिकाको गौरवको आयोजना भनेर