सामाजिक सुरक्षा भत्ता व्यवस्थित गर्न जनप्रतिनिधि र कर्मचारी लाई तालिमसिन्धुली । सामाजिक सुरक्षा भत्ता र व्यक्तिगत घटना दर्ता व्यवस्थित गर्न कमलामाई नगरपालिका ले जनप्रतिनिधि र कर्मचारी लाई तालिम दिएको छ।


नगरपालिकाले व्यक्तिगत घटना दर्ता तथा सामाजिक सुरक्षा सम्बन्धी विद्यमान कानुनी व्यवस्था तथा आधार,नीतिगत ऐन, नियम र प्रणालीका साथै वडा स्तरमा घटना दर्तामा भएको समस्याहरूका विषयमा वडा अध्यक्ष र वडा सचिवहरूका तालिम दिन सुरु गरेको हो ।


कमलामाई नगरपालिकाको आयोजनामा तालिमको सहजीकरण राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पंजीकरण विभागका निर्देशक विनीता भट्टराई तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता तथा सामाजिक सुरक्षा प्रणालीका प्राविधिक इन्जिनियर निर्मल शर्माले गरेका छन् ।

 
तालिममा कमलामाई नगरपालिकाको १४ वटै वडाका वडा अध्यक्ष र वडा सचिव हरुकाे सहभागिता रहेको छ । शुक्रबारबाट सिन्धुलीमाढीमा सुरु भएको तालिम शनिबार समापन हुनेछ । प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स