शिक्षकहरूको नगर भेला फुयाँल को अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्नसिन्धुली । नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक सङ्गठन कमलामाई नगरपालिका दोस्रो नगर भेला विष्णु फुयाँल को अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्न भएको छ ।


शिक्षकहरूको भेला ले अध्यक्ष विष्णु फुयाँल लाई सर्व सहमत रूपमा चयन गरेको हो । 


त्यसै गरी महिला उपाध्यक्ष सुशीला सुनुवार चयन भएकी छिन । यता उपाध्यक्ष शैलेन्द्र घिमिरे सचिव दीपेन्द्र कुमार थापा र कोषाध्यक्ष दुर्गा भुजेल लाई चयन गरेको छ भने सह-सचिव मन्दिर बराल एवम् सह-कोषाध्यक्ष सुनिता अधिकारी  चयन भएकी छन् । भेलाले २६ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिती समेत मनाेनयन गरेकाे छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स