कमलामाईमा एमाले विवाद मिल्यो,अध्यक्षमा श्रेष्ठ र सचिवमा घिमिरे चयनसिन्धुली । नेकपा एमालेको १०औं महाधिवेशनअन्तर्गत सिन्धुलीका नौ मध्ये आठ पालिकामा अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । एक पालिकामा भने, कार्तिक १३ गते अधिबेशन गर्ने एमालेले जनाएको छ । कमलामाई नगरपालिकामा मंगलबार देखिएको विवाद शुक्रबार मिलेको छ ।

कमलामाईमा सहजीकरण कार्यदल संयोजक तथा एमाले अध्यक्ष प्रदीप कटुवालले शुक्रबार महेन्द्रदेव श्रेष्ठको नेतृत्वमा नगर कमिटीले घोषणा गरेका छन्। नगर कमिटीको उपाध्यक्षमा देबराज पौडेल र सचिवमा कृष्णहरी घिमिरे रहेका छन् । दुई जना सहसचिव सुन्दर घिसिङ र सिता सत्याल सहित ७५ सदस्यीय नगर कमिटी बनाइएको छ ।

यता हरिहरपुरगढी गाउँपालिकामा कात्तिक १३ गते अधिवेशन हुने छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स