हरिहरपुरगढीमा मानबहादुर वाईवाको अध्यक्षतामा एमालेको नयाँ नेतृत्वसिन्धुली । सिन्धुलीको हरिहरपुरगढी गाउँपालिकामा नेकपा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । शनिबार भएको पालिकाको प्रथम अधिवेशनले सर्वसम्मत रूपमा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो ।

अधिवेशनले मानबहादुर वाईवाको अध्यक्षतामा ७५ सदस्यीय गाउँपालिका कमिटी गठन गरेको छ । कमिटीको उपाध्यक्षमा प विजय राई, सचिवमा सत्यमान मोक्तान र उपसचिवद्धयमा चमारसिङ घलान र फुलीमाया अस्थानीमगर लाई सर्वसम्मत चयन गरेको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका

पाँच वर्ष अगाडि २०७४ सालमा गोलन्जोर गाउँपालिकाको नेतृत्व सम्हाले पछि नेपाली कांग्रेसबाट चुनाव जितेको पुष्प कार्कीले गाउँपालिकाको गौरवको आयोजना भनेर