सिन्धुलीमा विद्यार्थी तथा १२ वर्षदेखि १८ वर्ष उमेर समूहका बालबालिकाका लागि कोरोना विरुद्धको खोप अभियान सुरुसिन्धुलीमा विद्यालय जाने विद्यार्थी तथा १२ वर्षदेखि १८ वर्ष उमेर समूहका बालबालिकाका लागि कोरोना विरुद्धको खोप अभियान सुरु गरिएको छ । जिल्लाका ३५ हजारभन्दा बढी बालबालिकालाई कोरोना विरुद्धको खोप लगाउने उद्देश्यसहित अभियान सुरु गरिएको स्वास्थ्य कार्यालयका प्रमुख राजन प्रसाद पोख्रेलले बताए ।

जिल्लाका ९ पालिकामा रहेका स्वास्थ्यचौकी सहित २५० भन्दा बढी विद्यार्थी भएका विद्यालयमा खोप केन्द्र सञ्चालन गरेर खोप दिन थालिएको र त्योभन्दा कम सङ्ख्या भएका विद्यालयको हकमा भने नजिकैको अर्को विद्यालयमा खोप केन्द्र सञ्चालन गरिएको कार्यालयका प्रमुख पोख्रेलले जानकारी दिए ।

यसअघि, खोप नहुँदा अबरुद्ध बनेको खोप अभियान संचालन गर्न लागिएको स्वास्थ्य कार्यालय सिन्धुलीले जानकारी दिएको छ । सिन्धुलीका बालबालिकालाई ३५ हजार डोज अमेरिकन कम्पनीको ‘मोडर्ना’ खोप लगाउने स्वास्थ्य कार्यालय सिन्धुलीले जनाएको छ

शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयले गएको १० गते सूचना निकालेर माघ १५ देखि २० गतेसम्म विद्यार्थीहरूलाई अनिवार्य रूपमा खोप लगाउन आग्रह गरेको थियो । मन्त्रालयले खोप लगाएको सुनिश्चित गरेपछि विद्यालयमा पठनपाठन र परीक्षाहरू सञ्चालन गर्ने तयारी गरेको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स