दुधाैलीका तीन वडाहरू एक साताको लागि ‘लक डाउन’सिन्धुली । देशभर कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या बडेसँगै सिन्धुलीमा पनि परीक्षणको क्रममा वडा नम्बर १ का एक व्यक्ती मा कोरोना पोजेटिभ पुष्टि भएपछि दुधाैली नगरपालिकाले एक साताको लागि तीन वटा वडाहरू लक डाउन गरेको छ।

नगरपालिकाले १,२ र ४ नं वडा लाई वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गरिएको हो। 


दुधौली नगरपालिका को विपत् व्यवस्थापन समितिको बैठकले वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गर्ने निर्णय गरेको थियो । वडा नम्बर १,२ र ४ (डकाहा बजार) क्षेत्रको अति आवश्यक सेवा (एम्बुलेन्स, दमकल, स्वास्थ्य सेवा, दूध, तरकारी फलफूल, खाद्यान्न पसल बाहेक) शैक्षिक संस्था, सरकारी तथा गैरसरकारी कार्यालयहरू, वडा कार्यालय (वडा नम्बर ४ बाहेक) बजार, होटेल, यातायातका सेवा र अन्य व्यवसायहरू पनि बन्द रहने  छ । 

साथै दुधौली नगरपालिका क्षेत्र भित्र गरिने वैवाहिक कार्यक्रम, सभा सम्मेलन, गोष्ठी सङ्घसंस्थाका कार्यक्रममा नेपाल सरकारले तोकेको मापदण्ड अनुसार २५ जना भन्दा बढी मानिसहरू सहभागी हुन पाउने छैनन् ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। मानव अधिकार एलायन्स सिन्धुलीका अध्यक्ष दुर्गाराज पौडेल निर्दोष ब्यक्तिहरुलाई झुठ्ठा आश्वासनमा फसाइएको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीमा अनशन बसेका

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका