दुधाैलीका तीन वडाहरू एक साताको लागि ‘लक डाउन’सिन्धुली । देशभर कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या बडेसँगै सिन्धुलीमा पनि परीक्षणको क्रममा वडा नम्बर १ का एक व्यक्ती मा कोरोना पोजेटिभ पुष्टि भएपछि दुधाैली नगरपालिकाले एक साताको लागि तीन वटा वडाहरू लक डाउन गरेको छ।

नगरपालिकाले १,२ र ४ नं वडा लाई वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गरिएको हो। 


दुधौली नगरपालिका को विपत् व्यवस्थापन समितिको बैठकले वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गर्ने निर्णय गरेको थियो । वडा नम्बर १,२ र ४ (डकाहा बजार) क्षेत्रको अति आवश्यक सेवा (एम्बुलेन्स, दमकल, स्वास्थ्य सेवा, दूध, तरकारी फलफूल, खाद्यान्न पसल बाहेक) शैक्षिक संस्था, सरकारी तथा गैरसरकारी कार्यालयहरू, वडा कार्यालय (वडा नम्बर ४ बाहेक) बजार, होटेल, यातायातका सेवा र अन्य व्यवसायहरू पनि बन्द रहने  छ । 

साथै दुधौली नगरपालिका क्षेत्र भित्र गरिने वैवाहिक कार्यक्रम, सभा सम्मेलन, गोष्ठी सङ्घसंस्थाका कार्यक्रममा नेपाल सरकारले तोकेको मापदण्ड अनुसार २५ जना भन्दा बढी मानिसहरू सहभागी हुन पाउने छैनन् ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स