सिन्धुली गैरी बजार धुलो को भुमरी व्यावसायि हरु सास्ती व्यहोर्न बाध्यसिन्धुली सदरमुकामको मध्य बजारको बिच सडकमा निर्माण सामाग्री थुपारेर निर्माण कार्य गर्दा सर्वसाधारण देखि व्यावसायीहरु सास्ती व्यहोर्न बाध्य बनेका छन् । 


व्यक्तिगत आवास वा अन्य कुनै निकायले निर्माणको कार्य गरेको भए निर्माण सामाग्री फाल्ने देखि उठाएर लैजाने सम्म गर्ने नगरपालिकाले आफूले लगाएको ठेक्काको काम भएकाले सडकको करिब दुई तिहाइ भाग ओगटेर निर्माण सामाग्री देखि माटो समेत थुपारेको छ । 


यसबाट आम नगर बासी धुलो र सास्ती खेप्न बाध्य बनेका छन् । निर्माण सामाग्री थुपारेको स्थानबाट कमलामाई नगरपालिका नगर प्रमुख देखि नगर प्रहरी समेत दैनिक रूपमा ओहोर दोहोर गर्ने गरेको भए पनि उत्त कार्य आँखा चिम्लने गरेका छन् । 


नगरपालिकाले घर धनिहरु बिच सहमति नै नगरी एक बर्स भन्दा अगाडि बाटो बिस्तार गर्न भनी भत्काइएको सिन्धुली गैरी बजार अहिले धुलो को भुमरी परेको छ ।  ठेकदार ले नाला बनाउन खनेको माटो र निर्माण सामाग्री ले सडक आधा ढाकेको छ , तर नगरपालिकाले आँखा चिम्लिएर बसेको छ । 


सर्वसाधारणले घर बनाउन एक टिप बालुवा झार्दा हटाउन चेतावनी दिने नगर प्रहरी करिब ५० मिटर बाटो अवरुद्ध हुँदा मृत छ की जीवित भन्ने प्रश्न अहिले बजार निवासीले गर्ने थालेका छन् । 


धुलोका कारण कपडा व्यवसायी ले पसल मा बेच्न झुन्डाएका कपडा सबै धुनु पर्ने भई सकेको व्यावसायीहरुले बताएका छन् । अन्य व्यावसायीहरु पनि पसलमा भएका सामाग्री धुलो मैलो भएको भन्दै चिन्तामा परेका छन् । प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स