सिन्धुली गैरी बजार धुलो को भुमरी व्यावसायि हरु सास्ती व्यहोर्न बाध्यसिन्धुली सदरमुकामको मध्य बजारको बिच सडकमा निर्माण सामाग्री थुपारेर निर्माण कार्य गर्दा सर्वसाधारण देखि व्यावसायीहरु सास्ती व्यहोर्न बाध्य बनेका छन् । 


व्यक्तिगत आवास वा अन्य कुनै निकायले निर्माणको कार्य गरेको भए निर्माण सामाग्री फाल्ने देखि उठाएर लैजाने सम्म गर्ने नगरपालिकाले आफूले लगाएको ठेक्काको काम भएकाले सडकको करिब दुई तिहाइ भाग ओगटेर निर्माण सामाग्री देखि माटो समेत थुपारेको छ । 


यसबाट आम नगर बासी धुलो र सास्ती खेप्न बाध्य बनेका छन् । निर्माण सामाग्री थुपारेको स्थानबाट कमलामाई नगरपालिका नगर प्रमुख देखि नगर प्रहरी समेत दैनिक रूपमा ओहोर दोहोर गर्ने गरेको भए पनि उत्त कार्य आँखा चिम्लने गरेका छन् । 


नगरपालिकाले घर धनिहरु बिच सहमति नै नगरी एक बर्स भन्दा अगाडि बाटो बिस्तार गर्न भनी भत्काइएको सिन्धुली गैरी बजार अहिले धुलो को भुमरी परेको छ ।  ठेकदार ले नाला बनाउन खनेको माटो र निर्माण सामाग्री ले सडक आधा ढाकेको छ , तर नगरपालिकाले आँखा चिम्लिएर बसेको छ । 


सर्वसाधारणले घर बनाउन एक टिप बालुवा झार्दा हटाउन चेतावनी दिने नगर प्रहरी करिब ५० मिटर बाटो अवरुद्ध हुँदा मृत छ की जीवित भन्ने प्रश्न अहिले बजार निवासीले गर्ने थालेका छन् । 


धुलोका कारण कपडा व्यवसायी ले पसल मा बेच्न झुन्डाएका कपडा सबै धुनु पर्ने भई सकेको व्यावसायीहरुले बताएका छन् । अन्य व्यावसायीहरु पनि पसलमा भएका सामाग्री धुलो मैलो भएको भन्दै चिन्तामा परेका छन् । प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। मानव अधिकार एलायन्स सिन्धुलीका अध्यक्ष दुर्गाराज पौडेल निर्दोष ब्यक्तिहरुलाई झुठ्ठा आश्वासनमा फसाइएको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीमा अनशन बसेका

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका