खाने तेलमा कृतिम अभावको गुनासो आएपछि सिन्धुलीमाढी बजार अनुगमनसिन्धुलीमा खाने तेल को कृतिम अभाव र मूल्य वृद्धिको गुनासो बढेपछि सिन्धुलीका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी रिद्धी प्रकाश सिटौला ले बजार अनुगमन गरेका छन् ।

खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण डिभिजन कार्यालय सिन्धुली  घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालयका प्रतिनिधि सहित सिटौलाको नेतृत्वको टोली ले शुक्रवार बिहान सिन्धुलीमाढी बजारको  कृषि उपज बजार र धुरा बजारमा रहेका खाद्यान्न स्टोरमा छापा मारेर अनुगमन गरेको थियो  ।

अनुगमन गरेका खाद्यान्न स्टोर हरूमा  उपभोक्ता ले गुनासो गरे जस्तो सिन्धुलीमा  खाने तेल को  अभाव र मूल्य वृद्धि  गरेका नपाइएको  सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी सिटौलाले सिन्धुली दर्पण लाई जानकारी दिए ।

 उनले भने  यो हाम्रो नियमित बजार  अनुगमन हो । हामी जुनसुकै समयमा पनि अनुगमन गर्छौ त्यसैले कोरोना ले आक्रान्त पारेको समय र निषेधाज्ञाको समयमा कृतिम अभाव सिर्जना गर्ने र मूल्य वृद्धि गरेको पाइएमा सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गर्ने बताए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स