मनकारी विमलाले दिइन, अस्पतालका सङ्क्रमित र स्वास्थ्यकर्मी लाई ‘दूध’सिन्धुलीको कोसेली उद्याेग सञ्चालक बिमला काफ्ले ले सिन्धुली अस्पतालमा रहेका कोरोना सङ्क्रमित बिरामी र स्वास्थ्य कर्मीहरूलाई दूध दिएकी छन् ।

शनिवार उक्त डेरी उद्योगले सिन्धुली अस्पताल तथा अस्पतालले नै सञ्चालन गरेको कोभिड  अस्पतालमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी तथा चिकित्सकहरू र कोरोना सङ्क्रमित हरूलाई  प्रोत्साहन स्वरूप गाई र भैँसीको ४० लिटर दूध सहयोग गरेकी हुन।


उनले अस्पतालमा पुगेर अस्पताल विकास समितिका अध्यक्ष प्रलाद पोखरेल र अस्पतालका मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्ट डा. उमेश प्रधानलाई दूधको क्यान हस्तान्तरण गरेकी हुन ।

जोखिमलाई प्रवाह नगरी निरन्तर कोभिड १९ सङ्क्रमित तथा अन्य बिरामीको उपचारमा खटिएका स्वास्थ्यकर्मीको मनोबल बढाउनका लागि दूध सहयोग गरिएको कोसेली डेरी उद्योगका सञ्चालक विमला काफ्लेले बत्ताइन ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । युटुबर चेतन कार्की पक्राउ परेका छन् । सिन्धुलीको गोलञ्जोर गाउँपालिका ७ खुर्कोटस्थित वीपी राजमार्ग सडक खण्डबाट उनलाई प्रहरीले

सिन्धुलीमाढी। मारुती सिमेन्ट प्रालिले सिन्धुलीको दुधौली नगरपालिका  एम्बुलेन्स प्रदान गरेको छ ।  आज एक कार्यक्रमका बिच मारुती सिमेन्ट प्रालि का

सिन्धुलीमाढी। तामाङ समुदायको सांस्कृतिक तथा धार्मिक पर्व सोनाम ल्होछारको अवसरमा हरिहरपुरगढी गाउँपालिकाले तीन दिन सार्वजनिक बिदा दिने निर्णय गरेको छ।