बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपद्वारा स्वास्थ्यकर्मी र सुरक्षाकर्मी लाई स्वास्थ्य सामाग्री वितरणग्वाल्टार । बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपले सिन्धुलीको गोलन्जोर गाउँपालिकामा स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरेको छ ।

साबिक बितिजोर गाविस हालको गोलन्जोर गाउँपालिका १ मा जन्मेर देश तथा विदेशमा रहेका युवाहरूको समूह बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपले स्वास्थ्य सामाग्री सहयोग गरेको हो ।


चौतारी ग्रुपका सदस्य कपिल कार्की र विवेक आछामी र अन्य सदस्यहरू को सहयोगमा   गोलन्जोर डुड्भञ्ज्याङ स्वास्थ्य चौकी, बितिजोर स्वास्थ्य चौकी, ग्वाल्टार स्वास्थ्य चौकीका स्वास्थ्यकर्मीहरू   ,एम्बुलेन्स चालक  ,ग्वारग्वार प्रहरी चौकीका सुरक्षाकर्मीहरू लाई  मास्क, स्यानिटाइजर, पिपिई सेट,थर्मामिटर, अक्सिमिटर, फेस सेफ र क्लोरिन वितरण गरेको सुदीप कार्कीले बताए ।


कार्की ले भने, “म पनि उक्त ग्रुपको सदस्य भएकोले नाताले स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरेको हो । यसमा मेरो पनि केही व्यक्तिगत लगानी छ । विपन्न सर्वसाधारण ले प्रयोग गर्न सहज होस भनेर अत्यावश्यक स्वास्थ्य सामाग्री बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपको सदस्य हर्को उपस्थिति  आज हस्तान्तरण गरेका हौँ ।”प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

कमलामाई नगरपालिकाको निकासि करको विषय अहिले विवादीत बनेको छ । गत असार २९ गते वसेको कार्यपालिका बैठकले ६० लाख १

सिन्धुली । गोलन्जोर गाउँपालिकाका नवनिर्वाचित अध्यक्ष शंकर राज बरालले आज पद वाहाली सँगै सल्लाहकार समिती निर्माण गर्ने निर्णय गरेका छन।

सिन्धुली। गत २०७८ साल फाल्गुण २३ गते वि.पि. राजमार्गमा मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाएका पत्रकार अन्जन रानालाई नेश्नल लाईफ इन्सुरेन्स