अनेरास्ववियु सिन्धुलीले माग्यो, फुयाल सँग चाैबिस घण्टे लिखित स्पष्टिकरणअखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (अनेरास्ववियु) सिन्धुलीले निवर्तमान जिल्ला कमिटी सचिव दिपेन्द्र फुयाल सँग चाैबिस घण्टे लिखित स्पष्टिकरण मागेकाे छ ।

अनेरास्ववियु पुर्ववत अवस्थामा फर्किसकेको वर्तमान परिस्थितिमा संगठनको नीति, विधि/पद्धति र विधान विपरित संगठनको गरिमा र मर्यादा माथि आँच आउने गरी निरन्तर संगठन विरोधी गतिविधिहरुगर्दै हिडेको भन्दै, फुयाल सँग स्पष्टिकरण साेधिएको अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष कृष्ण माेक्ताले सिन्धुली दर्पण सँग बताए ।

माेक्तानले भने, ‘हामी ले फुयाल लाई संगठनको विधान र अनुशासन विपरित किन गतिविधि गरेको हो ? सोको स्पष्टिकरण २४ घन्टा भित्र लिखित रुपमा पेश गर्न पत्र मार्फत पठाएका छाैँ । तर उनले तोकिएको समय भित्र चित्तबुझ्दो जवाफ नबुझाएमा संगठनको विधि र विधान अनुसार कारबाही गर्छाैँ।’प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका

पाँच वर्ष अगाडि २०७४ सालमा गोलन्जोर गाउँपालिकाको नेतृत्व सम्हाले पछि नेपाली कांग्रेसबाट चुनाव जितेको पुष्प कार्कीले गाउँपालिकाको गौरवको आयोजना भनेर