अनेरास्ववियुले अनलाइन कक्षाको शुल्क नअसुल्न माग गर्दै प्यावसन लाई बुझायो ज्ञापन-पत्रअखिल नेपाल स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन(अनेरास्ववियु) सिन्धुलीले अनलाइन कक्षाको नाममा मन परि शुल्क न असुल्न ध्यानाकर्षण गर्दै प्यावसन सिन्धुली लाई ज्ञापन-पत्र बुझाएको छ।

अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष दीपेन्द्र फुयालले शुक्रवार निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाईजेसन (प्यावसन) सिन्धुलीका अध्यक्ष राजेश मास्के लाई ज्ञापन पत्र बुझाएका हुन।

ज्ञपान पत्रमा सिन्धुली जिल्लाका निजी शैक्षिक संस्थाहरूले अनलाइन कक्षाको नाममा मन परि शुल्क असुलेको, शुल्कमा पनि एकरूपता नआएकाले जथाभाबी शुल्कले लकडाउनको अवधिमा ज्याला मजदुरी गरेर, सामान्य खेती किसानी गरेर निजी विद्यालयमा पढाउने अभिभावक प्रताडित भएको भन्दै यस्तो शुल्क खारेजीको माग गरेको छ।

त्यसै गरी शैक्षिक सत्रको सुरुवात हुनै लागेको अवस्थामा, निजी विद्यालयले पाठ्यपुस्तकहरू परिवर्तन गरी दुख दिएकाले पाठ्यक्रम परिवर्तन नगर्नका साथै निजी विद्यालय हाताबाट पाठ्यपुस्तक बिकी गरेर मनपरी मूल्य असुलेको गुनासो आएकाले, विद्यालय हाता भित्र पाठ्यपुस्तकको व्यापार नगर्न ध्यानाकर्षण गरेको छ।

अनेरास्ववियुले राखेका जायज मागहरू सम्बोधन नगरिए उत्पन्न हुने परिस्थिति जिम्मेवारी निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाईजेसन (प्यावसन) हुने समेत चेतावनी दिएको छ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

डिल्लीराम चौलागाई तत्कालिन भिमान गाउँ पञ्चायतको उप प्रधानपञ्च थिए उनका छोरा चित्र नारायण चौलागाई २०५४ सालमा एमालेबाट कमलामाई नगरपालिका १२

नेपाली कांग्रेसबाट गोलन्जोर गाउँपालिकामा निर्वाचित भएका अध्यक्ष पुष्प कार्कीले पदको दुरुपयोग गर्दै आफ्नो पाँच वर्षे कार्यकालमा फूपूको नाति देखी पार्टीका

पाँच वर्ष अगाडि २०७४ सालमा गोलन्जोर गाउँपालिकाको नेतृत्व सम्हाले पछि नेपाली कांग्रेसबाट चुनाव जितेको पुष्प कार्कीले गाउँपालिकाको गौरवको आयोजना भनेर